Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85024
Stary 24.05.2019, 17:33
A ja bym Możdżenia napiętego jak baranie jaja na Wisłę w każdym meczu za nic nie brał. A Augustyniak się nie wypiął tylko Wisła zrezygnowała z transferu z tego co pamiętam. Zdecydowanie bym wolał Jego niż druga z podanych opcji.
Odpowiedz cytując