Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85023
Stary 24.05.2019, 17:04
Biorąc pod uwagę w jakiej jesteśmy sytuacji to naprawdę robimy super transfery. Polacy, których kariery nie do końca potoczyły się tak jak mogły. Do tego są w najlepszym dla piłkarzy wieku. Za starzy żeby uciekać za granice i za młodzi na emeryturę. Myśle, ze tez głodni sukcesów. Janicki wypali tak jak Czerwiński w Piascie. Z Legii chcieli go wywieść na taczkach a teraz płaczą.

Gdyby była jeszcze taka opcja, to można by ściągnąć Możdżenia. Nie brałbym Augustyniaka bo przypominam, iż w lecie wypiął się na Wisłe uważając ze lepsze perspektywy w Miedzi. W ataku Kolar, Balicki i Buksa mogą wystarczyć.
Odpowiedz cytując