quenta napisał(a):

White*star, bądź bardziej konstruktywny w krytyce i zaproponuj lepszych zawodników z kartą na ręku, niż Mak i Janicki. Oczywiście weź też pod uwagę, że kontrakt na 70k miesięcznie jest w Wiśle nierealny.
Bo na razie to tylko zwykłe ujadanie z twojej strony.
|
Jak mnie Arek Głowacki zastąpi w mojej pracy, to ja go zastapię w jego. Sprowadzanie wypalonych i DROGICH ligowców, na których już teraz Socios robi zrzutki to każdy głupi potrafi. Jakoś dało się znaleźć Kostala, Brleka, Carlitosa, Lloncha czy Imaza.
Obecna polityka albo doprowadzi do spektakularnego sukcesu albo Wisła znów się wy.......i i będziecie musieli sięgać do portfeli. Ja po transferze Peszki już sobie odpuściłem wszelkie zrywy na ratowanie klubu. Są jak próby wylewania wódki alkoholikowi Szkoda mi pieniędzy na tak krótkofalowe myślenie.