WHITE*STAR napisał(a):

Sprawdź sobie ile liczą za swoją grę ekstraklasowe, wypalone gwiazdki, np. tutaj: https://sport.dziennik.pl/pilka-nozn...oseckiego.html
Myślisz, że Peszko, Janicki czy Mak to za frytki grają? Jakoś kasa na ich wysokie kontrakty się znalazła. Zamiast szukać kasy na kontrakty przestarzałych ekstraklasowych gwiazdek, można to lepiej zainwestować. Tego się też spodziewałem po nowej ekipie. A tymczasem politykę transferową mamy jak Śląsk Wrocław.
Klemenz się sprawdził? Tylko mecze z Górnikiem i Koroną oglądałeś? Nie widziałeś 4 bramek od Sosnowca, 3 od Arki i 5 od Miedzi u siebie? Czego Ty po nim oczekiwałeś? Co mecz samobója i zawalonych dwóch goli?
|
Śląsk jest kiepskim przykładem bo tam płacili pensje NIEADEKWATNE do warunków rynkowych.
Jak nie widzisz różnicy pomiędzy "gwiazdeczkami" a piłkarzami na zakręcie którzy muszą coś udowodnić (tak jak Peszko i Klemenz) to już nic nie poradzę. Tylko proszę - idź głosić tą swoją"logikę" gdzie indziej.
Tak, Klemenz się sprawdził Widać po nim, że będziemy mieli z niego pocięchę. No ale jak się sprawdza tylko wyniki na flashscorze to się ma taki osąd jak Ty.