Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85011
Stary 24.05.2019, 14:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Przychodzi podstawowy stoper drużyn które od 5 lat kończą ligę wyżej od nas (Lechia/Lech) a tu narzekania?

Narzekania kibicow drużyny w której z przymusu na środku obrony grał boczny obrońca w parze z 15 latkiem?

Narzekajcie sobie dalej. Na szczęście Stolarczyk i Głowacki znają się "trochę" lepiej na piłce od Was

Brawa dla Wisły, bo zapowiada się że od pierwszego treningu Stolarczyk będzie miał zamknięta kadrę. Sytuacja u nas niespotykana od lat.
Jak Janicki złapie kontuzje, to Hoyo znów będzie grać... Ilu chcesz mieć teraz zawodników na każdą pozycję? 3? Z resztą, nowy, wypalony piłkarz, na którym już się nie zarobi zajmie teraz to miejsce temu 15-latkowi.
Odpowiedz cytując