Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
85011
24.05.2019, 14:47
Karherop
napisał(a):
Przychodzi podstawowy stoper drużyn które od 5 lat kończą ligę wyżej od nas (Lechia/Lech) a tu narzekania?
Narzekania kibicow drużyny w której z przymusu na środku obrony grał boczny obrońca w parze z 15 latkiem?
Narzekajcie sobie dalej. Na szczęście Stolarczyk i Głowacki znają się "trochę" lepiej na piłce od Was
Brawa dla Wisły, bo zapowiada się że od pierwszego treningu Stolarczyk będzie miał zamknięta kadrę. Sytuacja u nas niespotykana od lat.
Jak Janicki złapie kontuzje, to Hoyo znów będzie grać... Ilu chcesz mieć teraz zawodników na każdą pozycję? 3? Z resztą, nowy, wypalony piłkarz, na którym już się nie zarobi zajmie teraz to miejsce temu 15-latkowi.
WHITE*STAR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WHITE*STAR
Znajdź inne posty napisane przez WHITE*STAR