Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85009
Stary 24.05.2019, 14:26
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Piszesz jakby poszedł na wypożyczenie do klubu który walczy o utrzymanie żeby nabrał doświadczenia ... A on przeszedł do Lecha który skończył ligę na 3 miejscu (wyżej niż.Lechia). No i jakby nie było to utrzymał się w nim przez dwa sezony.
Przeszedł.do Lecha jak miał 24 lata. Więc nie rokował jak Leszczak i Zając bo oni nigdy w seniorach się nie pokazali.
I na koniec ten gość któÂŽy jechał na nazwisku rozegrał ponad 200 spotkań w ekstraklasie.
Gdyby był dobry to Lechia, by go sprzedała, a nie wypożyczała do innego klubu ESA. Miał iść do Lecha, spróbować innych bodźców i się wybić. W sumie jest to wiedza dla interesujących się Ekstraklasą tak oczywista, że bez sensu jest o tym dyskutować.

Mariusz Pawełek ma meczów w Ekstraklasie 258 i nigdy nie był dobrym bramkarzem. Bartosz Śpiączka - 27 lat, 126 meczów, 26 bramek, kopie się po czole. Mieliśmy fart, że nie było Wisły na niego stać i w jego miejsce wzięto starszego o rok Carlitosa.

Janicki to kotlet odgrzewany już 3 raz, ze żmudną nadzieją, że jego smak się poprawił.
Odpowiedz cytując