WHITE*STAR napisał(a):

Żadnej nagrody nie było. Był WYPOŻYCZONY do Lecha, bo uznano, że w Gdańsku przestał się rozwijać i szukano dla niego nowego środowiska. To z Lechii przechodzi do Wisły. W pewnym momencie owszem wyróżniał się JAK NA SWÓJ WIEK. Później jechał na nazwisku. Jak na swój wiek dobrzy byli też np. Sebastian Leszczak czy Tomasz Zając, ale nigdy nie wbili na odpowiedni poziom.
Co do celów Wisły - zarząd jasno mówi, że walczą o grupę mistrzowską. A piłkarze jak Klemenz, Janicki czy
|
Piszesz jakby poszedł na wypożyczenie do klubu który walczy o utrzymanie żeby nabrał doświadczenia ... A on przeszedł do Lecha który skończył ligę na 3 miejscu (wyżej niż.Lechia). No i jakby nie było to utrzymał się w nim przez dwa sezony.
Przeszedł.do Lecha jak miał 24 lata. Więc nie rokował jak Leszczak i Zając bo oni nigdy w seniorach się nie pokazali.
I na koniec ten gość któ®y jechał na nazwisku rozegrał ponad 200 spotkań w ekstraklasie.