Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85006
Stary 24.05.2019, 14:16
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Żadnej nagrody nie było. Był WYPOŻYCZONY do Lecha, bo uznano, że w Gdańsku przestał się rozwijać i szukano dla niego nowego środowiska. To z Lechii przechodzi do Wisły. W pewnym momencie owszem wyróżniał się JAK NA SWÓJ WIEK. Później jechał na nazwisku. Jak na swój wiek dobrzy byli też np. Sebastian Leszczak czy Tomasz Zając, ale nigdy nie wbili na odpowiedni poziom.

Co do celów Wisły - zarząd jasno mówi, że walczą o grupę mistrzowską. A piłkarze jak Klemenz, Janicki czy
Piszesz jakby poszedł na wypożyczenie do klubu który walczy o utrzymanie żeby nabrał doświadczenia ... A on przeszedł do Lecha który skończył ligę na 3 miejscu (wyżej niż.Lechia). No i jakby nie było to utrzymał się w nim przez dwa sezony.
Przeszedł.do Lecha jak miał 24 lata. Więc nie rokował jak Leszczak i Zając bo oni nigdy w seniorach się nie pokazali.
I na koniec ten gość któ®y jechał na nazwisku rozegrał ponad 200 spotkań w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując