Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Putin2000
Member
Od: 02.2008
Offline
#
20688
24.05.2019, 14:04
Odnośnie punktu 3. - rozumiem, że dług został zredukowany do 35 mln. A była podana informacja ile Wisła jest na plusie miesiąc do miesiąca?
Putin2000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Putin2000
Znajdź inne posty napisane przez Putin2000