Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20680
Stary 24.05.2019, 11:46
Trzeba robić aferę wokół stadionu aby dać władzom atut w postaci lepszej pozycji negocjacyjnej, na razie to widać że miasto leje na nas sikiem prostym.

Jak nikt się nie chce za to zabrać to może Socios zadziała ? Można by trochę środków i energii na ten cel przeznaczyć, ten stadion to pokaźna kula u klubowej nogi.
Odpowiedz cytując