|
Trzeba robić aferę wokół stadionu aby dać władzom atut w postaci lepszej pozycji negocjacyjnej, na razie to widać że miasto leje na nas sikiem prostym.
Jak nikt się nie chce za to zabrać to może Socios zadziała ? Można by trochę środków i energii na ten cel przeznaczyć, ten stadion to pokaźna kula u klubowej nogi.
|