Wyświetl pojedynczy post
Pepinho
Senior Member
 
Od: 07.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20679
Stary 24.05.2019, 11:39
Przede wszystkim żeby rozmawiać z miastem poważnie trzeba przedstawić jakieś konkrety, a nasze obecne władze z szumnych zapowiedzi dot. inwestora/sponsora nic w tym kierunku od stycznia nie zrobiły. Nie da się w tym modelu finansowania klubu osiągać cele sportowe na miarę naszych oczekiwań. Ilu drobniejszych sponsorów udało się klubowi pozyskać od stycznia? Wyciąganie środków od kibiców na każdym kroku nie zmieni rzeczywistości w jakiej klub jest od lat - bez kasy czeka nas w najlepszym razie gra o utrzymanie w lidze. Mamy bardzo przeciętną kadrę, brak środków na realne wzmocnienia, a każde koleje odejście gracza z podstawowego składu w tych okolicznościach to kolejny zjazd sportowy. Przecież w 2019 r. byliśmy jedną z najgorzej punktujących ekip w Ekstraklasie.
Odpowiedz cytując