Coglin napisał(a):

Na muzeum Wisły nie mogliśmy zebrać głosów, mimo, że projekt startował w dwóch edycjach.
Tym bardziej na remont miejskiego bubla nie zbierzemy.
|
Niby tak, ale teraz jest troszkę inny klimat. Jakby rozkręcić akcję jak z karnetami może by się udało