Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20672
Stary 24.05.2019, 06:50
Faktem jest, że z punktu widzenia miasta, lepiej z tym stadionem nic nie robić i zamiatać to pod dywan póki się da. Jeśli mieszkańcy usłyszą, że znów trzeba dać parędziesiąt milionów na ten kilkukrotnie przepłacony bubel, to zaczną się interesować dlaczego. M.in. stąd nie powinno być wątpliwości co do tego, czy kwestia stadionu będzie załatwiona w korzystniejszy dla nas sposób. Patologia.
Odpowiedz cytując