|
Faktem jest, że z punktu widzenia miasta, lepiej z tym stadionem nic nie robić i zamiatać to pod dywan póki się da. Jeśli mieszkańcy usłyszą, że znów trzeba dać parędziesiąt milionów na ten kilkukrotnie przepłacony bubel, to zaczną się interesować dlaczego. M.in. stąd nie powinno być wątpliwości co do tego, czy kwestia stadionu będzie załatwiona w korzystniejszy dla nas sposób. Patologia.
|