wiesniak842 napisał(a):

5. Rada miasta i opcja nia rzadzaca nie jest Wisle przychylna ze wzgledu na zaszlosci historyczne (czyt. Ubecy, komuchy i prl)
|
Myślę że chodzi o znajomków i swojaków. Tym którym trzeba dać zarobić.
Jak się te znajomości rodziły chyba wiadomo. Chyba że ktoś w 2019 roku nadal ma złudzenia co do transformacji.