Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20658
Stary 23.05.2019, 13:05
Na E, jak ktoś cię podsiadzie, a ty będziesz chciał siedzieć na swoim miejscu, to oczywiste jest, że steward jest od tego żeby przesadzić osobę, ktora siedzi na twoim miejscu. Zajmują się oni tez kierowaniem na miejsca ludzi, którzy maja problem z tym, zeby je znaleźć. Oprócz tego sa tam po to, żeby usadzac ludzi którzy chcą stać na schodach, przesuwać tych którzy stoją zasłaniając innym i gonić ludzi, którzy palą na trybunach. Zaznaczam, że to nie jest moja wizja tego jak uważam, że powinno to wyglądać, tylko obiektywnie stwierdzenie faktów wywiedzione z wieloletniej obserwacji.
Powód: Doprecyzowanie
Ostatnio edytowane przez viktor56 : 23.05.2019 o godz. 13:06.
Odpowiedz cytując