szym_ek napisał(a):

|
To po co są stewardzi? o ile nikt nie oczekuje żeby na C każdy siedział na swoim krzesełku (albo w ogóle siedział) to na E jest to raczej powszechna praktyka.
|
Dobre
Stewardzi i ochrona są odpowiedzialni za bezpieczenstwo na stadionie, a nie za sprawdzanie czy ktoś siedzi na dobrym miejscu.