Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84988
Stary 23.05.2019, 12:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kwota może "szokować" Kowalskiego, ale taką kasę czyli 25k brutto , to ma w KAZDYM klubie ekstraklasy piłkarz poza juniorami. Nie jest powiedziane jaka to część kontraktu ale sądzę że to calosc nie licząc wejściówek i premii. Takie są zarobki piłkarzy w Polsce i jak ktoś sądzi że to dużo to powinien się doinformowac w tym temacie.

Jeszcze niedawno rekordzista w Polsce był Jędrzejczyk który kasował... 283 tysiące złotych miesięcznie, co daje prawie 3.4 mln rocznie.
Carlitos u nas zarabiał 7 tys euro (ok 31 tys złotych) a w Legii dostał kontrakt tylko nieco mniejszy niż Jedrzejczyka.
Nie szokuje mnie taki kontrakt ale wydaje mi się, że Wasyl przedłużył aby grać co powoduje, że ktoś z trójki Sadlok/Klemenz/Janicki będzie siedział na ławce. Nie mówiąc już o Szocie i Hoyo.
Odpowiedz cytując