Karherop napisał(a):

Kwota może "szokować" Kowalskiego, ale taką kasę czyli 25k brutto , to ma w KAZDYM klubie ekstraklasy piłkarz poza juniorami. Nie jest powiedziane jaka to część kontraktu ale sądzę że to calosc nie licząc wejściówek i premii. Takie są zarobki piłkarzy w Polsce i jak ktoś sądzi że to dużo to powinien się doinformowac w tym temacie.
Jeszcze niedawno rekordzista w Polsce był Jędrzejczyk który kasował... 283 tysiące złotych miesięcznie, co daje prawie 3.4 mln rocznie.
Carlitos u nas zarabiał 7 tys euro (ok 31 tys złotych) a w Legii dostał kontrakt tylko nieco mniejszy niż Jedrzejczyka.
|
Nie szokuje mnie taki kontrakt ale wydaje mi się, że Wasyl przedłużył aby grać co powoduje, że ktoś z trójki Sadlok/Klemenz/Janicki będzie siedział na ławce. Nie mówiąc już o Szocie i Hoyo.