Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20656
Stary 23.05.2019, 12:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak już było kilka lat temu, ale migracja na tej trybunie jest tak duża, że nikt tam nie będzie pilnował czy ktoś ma droższy bilet na środek czy tańszy na bok.
To po co są stewardzi? o ile nikt nie oczekuje żeby na C każdy siedział na swoim krzesełku (albo w ogóle siedział) to na E jest to raczej powszechna praktyka.
Odpowiedz cytując