Karherop napisał(a):

|
Tak już było kilka lat temu, ale migracja na tej trybunie jest tak duża, że nikt tam nie będzie pilnował czy ktoś ma droższy bilet na środek czy tańszy na bok.
|
To po co są stewardzi? o ile nikt nie oczekuje żeby na C każdy siedział na swoim krzesełku (albo w ogóle siedział) to na E jest to raczej powszechna praktyka.