Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84987
Stary 23.05.2019, 12:18
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
No chyba nie po to zatrudnimay obrońce za 300 tys zł rocznie (tylko zęśc kontraktu), żeby siedział na łąwce
Kwota może "szokować" Kowalskiego, ale taką kasę czyli 25k brutto , to ma w KAZDYM klubie ekstraklasy piłkarz poza juniorami. Nie jest powiedziane jaka to część kontraktu ale sądzę że to calosc nie licząc wejściówek i premii. Takie są zarobki piłkarzy w Polsce i jak ktoś sądzi że to dużo to powinien się doinformowac w tym temacie.

Jeszcze niedawno rekordzista w Polsce był Jędrzejczyk który kasował... 283 tysiące złotych miesięcznie, co daje prawie 3.4 mln rocznie.
Carlitos u nas zarabiał 7 tys euro (ok 31 tys złotych) a w Legii dostał kontrakt tylko nieco mniejszy niż Jedrzejczyka.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.05.2019 o godz. 12:21.
Odpowiedz cytując