szym_ek napisał(a):

|
No chyba nie po to zatrudnimay obrońce za 300 tys zł rocznie (tylko zęśc kontraktu), żeby siedział na łąwce
|
Kwota może "szokować" Kowalskiego, ale taką kasę czyli 25k brutto , to ma w KAZDYM klubie ekstraklasy piłkarz poza juniorami. Nie jest powiedziane jaka to część kontraktu ale sądzę że to calosc nie licząc wejściówek i premii. Takie są zarobki piłkarzy w Polsce i jak ktoś sądzi że to dużo to powinien się doinformowac w tym temacie.
Jeszcze niedawno rekordzista w Polsce był Jędrzejczyk który kasował... 283 tysiące złotych miesięcznie, co daje prawie 3.4 mln rocznie.
Carlitos u nas zarabiał 7 tys euro (ok 31 tys złotych) a w Legii dostał kontrakt tylko nieco mniejszy niż Jedrzejczyka.