Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84986
Stary 23.05.2019, 10:09
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Obrona była największym problemem Wisły w tym sezonie, Wasilewski ma prawie 40 lat. A Ty się zastanawiasz czy jest potrzeba?
No chyba nie po to zatrudnimay obrońce za 300 tys zł rocznie (tylko zęśc kontraktu), żeby siedział na łąwce

X-Ray napisał(a):Wyświetl post

Pytałeś go? 100 meczów na lewej obronie, ma możliwości gry do przodu a Ty piszesz, że on tam się nie widzi.
po1 Mówił kiedyś.w wywiadzie, że woli na środku. po2 Stolarczyk nigdy go na lewej nie wystawił. Nawet wtedy kiedy nie było kim grać. Podejrzewam, że trener go widzi na środku i tyle.

X-Ray napisał(a):Wyświetl post

Oto się nie bój, sezon nie ma 12 kolejek tylko 37. Balicki - atak, Śliwa, Kumah - bok, Plewka, Szot - środek.
Nie boje się tylko głośno zastanawiam, czy nie mamy większych problemów na innych pozycjach. Biorąc pod uwagę, że Grabowski, Szot i Hoyo dobrze zaprezentowali się w ostatnich meczach to po prostu myśle, że stawianie na nich zamiast na Janickiego nie było by problemem dla jakości zespołu.

Oczywiście ufam Stolarczykowi i skoro chce Janickiego to niech przychodzi
Odpowiedz cytując