X-Ray napisał(a):

Obrona była największym problemem Wisły w tym sezonie, Wasilewski ma prawie 40 lat. A Ty się zastanawiasz czy jest potrzeba?
|
No chyba nie po to zatrudnimay obrońce za 300 tys zł rocznie (tylko zęśc kontraktu), żeby siedział na łąwce
X-Ray napisał(a):

Pytałeś go? 100 meczów na lewej obronie, ma możliwości gry do przodu a Ty piszesz, że on tam się nie widzi. 
|
po1 Mówił kiedyś.w wywiadzie, że woli na środku. po2 Stolarczyk nigdy go na lewej nie wystawił. Nawet wtedy kiedy nie było kim grać. Podejrzewam, że trener go widzi na środku i tyle.
X-Ray napisał(a):

Oto się nie bój, sezon nie ma 12 kolejek tylko 37. Balicki - atak, Śliwa, Kumah - bok, Plewka, Szot - środek.
|
Nie boje się tylko głośno zastanawiam, czy nie mamy większych problemów na innych pozycjach. Biorąc pod uwagę, że Grabowski, Szot i Hoyo dobrze zaprezentowali się w ostatnich meczach to po prostu myśle, że stawianie na nich zamiast na Janickiego nie było by problemem dla jakości zespołu.
Oczywiście ufam Stolarczykowi i skoro chce Janickiego to niech przychodzi
