Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20653
Stary 23.05.2019, 09:43
Uważam, że należy tutaj kierować się prostymi prawami rynku i podnieść ceny tam gdzie podaż jest niewystarczająca. Mówię tu oczywiście o meczach z Legią i Cracovią. Myśle, że takie 10 zł na każdym bilecie na te dwa spotkanie nie sprawią, że nagle ludzie nie przyjdą.

Uważam, że dużym problemem przy ustalaniu polityki cenowej jest fakt, że trzeba ceny ustalić z góry na cały rok i nie można ich później zmieniać. Przecież po wygranych derbach, jakby na mecz z Legią zarząd ustalił dwa razy wyższe bilety to i tak nie byłoby żadnego problemu ze sprzedażą kompletu wejściówek. Niestety w tej branży trzeba w czerwcu z góry przewidzieć jaki będzie popyt na bilety.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując