|
Ku..a u mnie na wiosce za okręgówke czy a-klase trzeba zapłacić piątaka za łeb i dostajesz za to połamaną ławeczkę ewentualnie obsrane krzesełko.Jedyny plus że możesz sędziemu nawrzucać i wszyscy cię słyszą.Czwarta liga to już nierzadko wydatek 10 zeta a my tu mówimy o wydarzeniu sportowym na poziomie ekstraklasy.Ochrona obsługa nagłośnienie obecność znanych osób ....o czym my mówimy.Szanujmy się .BILETY NA WISŁĘ SĄ ZA TANIE
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez krysztal : 23.05.2019 o godz. 08:51.
|