iamironman napisał(a):

|
Tak sobie myślę, że tutaj jednak ekonomia bierze w łeb. Mnie uczyli, że każdy chce płacić za coś jak najmniej. A tutaj z wszystkich stron zaatakowano mnie i stwierdzono, z całą stanowczością, że chcecie za to samo g... płacić więcej, a do tego chcecie zmuszać do tego innych.
|
Jeśli uważasz, że my tu wszyscy płacimy za G.ÓWNO to chyba coś z tobą nie tak.
Ja płacę za WISŁĘ, a jak tego nie rozumiesz to ode mnie tylko proste - wyp.ierdalaj!