Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20645
Stary 23.05.2019, 07:49
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie myślę, że tutaj jednak ekonomia bierze w łeb. Mnie uczyli, że każdy chce płacić za coś jak najmniej. A tutaj z wszystkich stron zaatakowano mnie i stwierdzono, z całą stanowczością, że chcecie za to samo g... płacić więcej, a do tego chcecie zmuszać do tego innych.
Jeśli uważasz, że my tu wszyscy płacimy za G.ÓWNO to chyba coś z tobą nie tak.
Ja płacę za WISŁĘ, a jak tego nie rozumiesz to ode mnie tylko proste - wyp.ierdalaj!
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując