Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20644
Stary 23.05.2019, 06:36
Tak sobie myślę, że tutaj jednak ekonomia bierze w łeb. Mnie uczyli, że każdy chce płacić za coś jak najmniej. A tutaj z wszystkich stron zaatakowano mnie i stwierdzono, z całą stanowczością, że chcecie za to samo płacić więcej, a do tego chcecie zmuszać do tego innych.

Granice absurdu zostały przekroczone


A to nie jest tak, że jak chcecie za darmo dawać komuś kasę to po prostu robicie przelew?


Skoro zostało już postanowione, to tylko list do władz klubu, jakaś petycja. Co Wy na to?
Powód: źle się wyraziłem
Ostatnio edytowane przez iamironman : 23.05.2019 o godz. 08:31.
Odpowiedz cytując