Tak sobie myślę, że tutaj jednak ekonomia bierze w łeb. Mnie uczyli, że każdy chce płacić za coś jak najmniej. A tutaj z wszystkich stron zaatakowano mnie i stwierdzono, z całą stanowczością, że chcecie
za to samo płacić więcej, a do tego
chcecie zmuszać do tego innych.
Granice absurdu zostały przekroczone
A to nie jest tak, że jak chcecie za darmo dawać komuś kasę to po prostu robicie przelew?
Skoro zostało już postanowione, to tylko list do władz klubu, jakaś petycja. Co Wy na to?