Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20643
Stary 23.05.2019, 06:27
obniżenie cen karnetów to postulat godny pogardy... ich ceny są za niskie i to 320 zł na D, to jest ....a śmiech na sali. w jeden weekend na imprezy wydasz więcej w krka niż na KARNET NA CAŁY SEZON NA WISŁĘ... szanujmy siebie i szanujmy klub. mój postulat, to podnieść ceny karnetów, do poziomu sprzed obniżki (obniżka była o około 20-25%) a dodatkowo dać 5-10 zł więcej na bilet. szczególnie na mecze TOP, z prostego względu, to dodatkowo będzie promować karnetowiczów. taki sposób ratunku Wisły jest najlepszy, najprostszy i najbardziej przejrzysty. a i wtedy, można pomyśleć nad zniżką dla Socios, bo np. 10% dla Socios, może kogoś jeszcze zmobilizuje, chociaż z matematycznego punktu widzenia to będzie niewielki ułamek opłaty rocznej
Odpowiedz cytując