Qadou napisał(a):

|
To jeszcze tylko Środkowy pomocnik i napastnik( zakładając że Mak podpisze). No i nowy kontrakt dla Kuby, Bashy i Bartosza któremu trzeba dać szanse po tej kontuzji
|
To na pewno nie będzie koniec ruchów , bo też możliwe że kogoś będziemy musieli sprzedać aby egzystować.