Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20642
Stary 22.05.2019, 20:44
Panowie, sytuacja jest dla mnie jasna.

O ile ewentualna podwyżka cen biletów o te przykładowe 5 zł nie sprawi, że frekwencja jakoś specjalnie spadnie, o tyle absolutnie nie wierzę, żeby obniżka cen o 5 zł sprawiła, żeby nagle zaczęło chodzić kilka tysięcy osób na mecz więcej - a taki jest przelicznik, żeby w ogóle utrzymać obecny poziom przychodów z tego tytułu.

Jeśli ktoś chce mnie przekonać, że sprawa wydania 25 czy 30 zł za bilet jest dla jakiejś wielkiej rzeszy kibiców "być albo nie być" dla przyjścia na stadion, to sorry, ale raczej będzie ciężko, po prostu nie uwierzę.
Odpowiedz cytując