Cytat:
|
Dla mnie najważniejsza rzecz, którą musi zrobić klub to umożliwić karnetowiczom zwalnianie swojego miejsca karnetowego na jeden mecz.
|
Dokładnie. Mam karnet na E, wokół wszystkie miejsca są wykupione, czasem mam okazję 2-3 osoby wyciągnąć (ludzie którzy nigdy na meczu nie byli sami się dopytują czy bym ich nie wziął na stadion) i k***a nie da się. Po prostu nie da się i co nam pan zrobi? I wcale nie chodzi o to, żeby mi klub zwracał kasę za ten jeden mecz, kiedy nie korzystam z karnetu - ja po prostu chciałbym obok karnetu dodatkowo kupić czasem bilet na inną trybunę.
DLa mnie to są jakieś jaja żeby to do tej pory nie było technicznie rozwiązane.