Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20640
Stary 22.05.2019, 20:25
Cytat:
Dla mnie najważniejsza rzecz, którą musi zrobić klub to umożliwić karnetowiczom zwalnianie swojego miejsca karnetowego na jeden mecz.
Dokładnie. Mam karnet na E, wokół wszystkie miejsca są wykupione, czasem mam okazję 2-3 osoby wyciągnąć (ludzie którzy nigdy na meczu nie byli sami się dopytują czy bym ich nie wziął na stadion) i k***a nie da się. Po prostu nie da się i co nam pan zrobi? I wcale nie chodzi o to, żeby mi klub zwracał kasę za ten jeden mecz, kiedy nie korzystam z karnetu - ja po prostu chciałbym obok karnetu dodatkowo kupić czasem bilet na inną trybunę.

DLa mnie to są jakieś jaja żeby to do tej pory nie było technicznie rozwiązane.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując