Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
84982
22.05.2019, 18:55
To jeszcze tylko Środkowy pomocnik i napastnik( zakładając że Mak podpisze). No i nowy kontrakt dla Kuby, Bashy i Bartosza któremu trzeba dać szanse po tej kontuzji
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou