|
Jeżeli Janicki tutaj faktycznie przyjdzie, a co za tym idzie, zrezygnuje z większych zarobków w Lechii, żeby się odbudować to należy przyklasnąć temu ruchowi.
Takie same płacze były tutaj przy Korcie, Savicevicu (odpad ze Slovana, mało kto o tym pamięta), Peszce czy Klemenzie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|