|
Wszyscy gardłujecie, że straciliśmy bardzo dużo bramek w tym sezonie... ale jednocześnie strzeliliśmy tych bramek najwięcej w całej lidze!!!!
Faktem jest, że strata 63 bramek (naszej obronie) chluby nie przynosi, gdyż więcej bramek stracili tylko spadkowicze... ale jakoś nikt nie zwraca uwagi na to, że jednocześnie strzeliliśmy ich zdecydowanie najwięcej bo aż 67. Kolejna drużyna w tej klasyfikacji (mistrz kraju) strzeliła tylko 57 bramek !!!
Jakby nie spojrzeć gramy ofensywnie, a to powoduje, że tracimy sporo bramek! Ważne aby, jak to mówi nasz trener, strzelić więcej bramek niż się samemu straci... Mi odpowiada ofensywny styl gry.
Odnośnie transferów... no cóż, przypomnę tylko, że każdy był negatywnie nastawiony do transferu, czy to Peszki, czy Klemenza... Dlatego też, dajmy na spokojnie popracować naszym trenerom...
Pamiętajmy przy tym, że tak naprawdę walczymy o przetrwanie, a nie o kolejne trofea...
Ostatnio edytowane przez kopaczoholik : 22.05.2019 o godz. 17:26.
|