szym_ek napisał(a):

|
a tak btw to ktoś wie kiedy Klub ma ogłosić ceny karnetów i od kiedy będą w sprzedaży?
|
Gdzieś chyba na twiterze, bodajże Obidziński pisał, że z końcem maja chcą rozpocząć.
Ponoć walczą o update systemu, aby była możliwość kupna/zmiany miejsca dla posiadaczy karnetów. To powinno przekonać dodatkową pulę chętnych, którzy nie kupują z uwagi na brak możliwości zmiany sektora gdy np chcą zabrać na mecz kogoś znajomego/z rodziny.
W temacie cen biletów/karnetów. Ceny są śmiesznie niskie i nikt mnie nie przekona, że tak nie jest.
Zapłaciłem 320 za sezonowy na D. Wyszło 20 spotkań (19 liga+1PP), średnio 16 zeta. Jeżeli ktoś mówi, że to za drogo to chyba powinien zmienić pracę na lepiej płatną.
A wieczni narzekacze, choćby bilety były po 1 czy 5zł i tak nie przyjdą. Bo wtedy się okaże, że im akurat termin albo pogoda nie pasuje.