szym_ek napisał(a):

|
Ale zastanawiam się czy kolejny środkowy obrońca jest potrzebny...
|
Obrona była największym problemem Wisły w tym sezonie, Wasilewski ma prawie 40 lat. A Ty się zastanawiasz czy jest potrzeba?
szym_ek napisał(a):

|
Ani Maciek ani trener nie widzą go na tej pozycji...
|
Pytałeś go? 100 meczów na lewej obronie, ma możliwości gry do przodu a Ty piszesz, że on tam się nie widzi.
Cytat:
|
Młodzieżowiec w składzie.
|
Oto się nie bój, sezon nie ma 12 kolejek tylko 37. Balicki - atak, Śliwa, Kumah - bok, Plewka, Szot - środek.
Cytat:
|
Boże chroń przed Janickim. Już i tak mamy średnich/kiepskich stoperów, a podpisywanie z tragicznym nie jest mądrym rozwiązaniem.
|
Sprowadzanie zawodników którzy na pewno dadzą jakość, skończyło się w Wiśle 10 lat temu.
Dzisiaj możemy sprowadzać jedynie sprzęt z ubytkiem i liczyć, że uda nam się go dobrze odrestaurować.