Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84977
Stary 22.05.2019, 16:50
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Ale zastanawiam się czy kolejny środkowy obrońca jest potrzebny...
Obrona była największym problemem Wisły w tym sezonie, Wasilewski ma prawie 40 lat. A Ty się zastanawiasz czy jest potrzeba?

szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Ani Maciek ani trener nie widzą go na tej pozycji...
Pytałeś go? 100 meczów na lewej obronie, ma możliwości gry do przodu a Ty piszesz, że on tam się nie widzi.

Cytat:
Młodzieżowiec w składzie.
Oto się nie bój, sezon nie ma 12 kolejek tylko 37. Balicki - atak, Śliwa, Kumah - bok, Plewka, Szot - środek.

Cytat:
Boże chroń przed Janickim. Już i tak mamy średnich/kiepskich stoperów, a podpisywanie z tragicznym nie jest mądrym rozwiązaniem.
Sprowadzanie zawodników którzy na pewno dadzą jakość, skończyło się w Wiśle 10 lat temu.

Dzisiaj możemy sprowadzać jedynie sprzęt z ubytkiem i liczyć, że uda nam się go dobrze odrestaurować.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując