Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
Od: 11.2018
Offline
#
20632
22.05.2019, 15:13
Wydaje mi się, że skok na 650 pln to dużo ale np 550 pln zamiast 500 to już jakiś ruch, niezbyt duży a jednak dający trochę kasy więcej klubowi. I bilety 5pln wiecej nie licząc rodzinnego
Pablito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablito
Znajdź inne posty napisane przez Pablito