|
Pozytywy:
- istniejemy
- ofensywna gra
- historyczne wyniki z Legią, Lechią, Lechem, Koroną
- wyciągnięcie maxa z wielu piłkarzy (Kostal, Bartkowski, Kolar, Ondrasek, Pietrzak) którzy dotychczas byli przeciętnymi zawodnikami.
- Sztab szkoleniowy i trener Stolarczyk z wizją trenera na lata
- powrót Kuby
- Prezes Wisłocki i jego drużyna
- zgłoszenie drużyny rezerw
- świetna postawa drużyny w CLJ
- debiuty młodych w esa
Minusy
- zarząd Wisły 2016-2018
- Afera stadionowa (widmo gry na Piaście)
- kontakty Wisła - Miasto
- odejścia z drużyny wiosną 2019
- Vanna Ly, Hartling i spółka
- postawa obrony
- regres piłkarzy: Sadlok, Wojtkowski,
- skwk
- WS
- afera z Surmą
- sprawa Kuźby
|