|
Janicki słaby nie jest, skądś się wzięly na jego koncie 224 mecze w ekstraklasie.
Zresztą jeśli gdzieś potrzebujemy wzmocnień to w obronie.
Potrzebny jeszcze ktoś na lewą, dla motywacji dla Grabowskiego, chyba że wracamy do układu z Sadlokiem na flance.
|