|
Zobacz sobie na tytano, rynek, kazimierz - piwa poniżej 10pln już nie kupisz a w knajpie z jedzeniem jest po 15 byle sikacz.
Karnety wychodzą naprawdę przyzwoicie, nikt nie mowi o drastycznych zmianach ale np 5pln na topowe mecze czy 20 pln na karnecie to nie dramat
|