forthy napisał(a):

W kontekście zarobków w Ekstraklasie te 300k rocznie Wasyla to są naprawdę dość niskie pieniądze, taki Palcić choćby zarabiał więcej...
|
Te 300 tys, to ma być
tylko część zarobków Wasyla.
Było to od samego początku podkreślane.
Nikt nie powiedział natomiast, jaka to jest część