iamironman napisał(a):

|
(...) Ciężko uwierzyć, że teraz to my mamy podziwiać grę Piasta Gliwice, a nie odwrotnie, a do tego płacić za to na własnym stadionie 2 razy więcej niż podziwianie tego samego Piasta u niego.
|
Ciężko też zrozumieć dlaczego ten sam Piast dostaje od miasta Gliwice 12 mln zł na sezon a my za każdy mecz na R22 płacimy miastu Kraków 123 000 zł brutto

Jako, że żadne argumenty nie docierają to podpowiem: 18 meczów x 123 000 zł = ok. 2 200 000 zł.
Bilans między Wisłą i Piastem to zatem ponad 14 mln na korzyść Gliwiczan. Coś jeszcze wytłumaczyć?