Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20616
Stary 22.05.2019, 12:44
iamironman napisał(a):Wyświetl post
(...) Ciężko uwierzyć, że teraz to my mamy podziwiać grę Piasta Gliwice, a nie odwrotnie, a do tego płacić za to na własnym stadionie 2 razy więcej niż podziwianie tego samego Piasta u niego.
Ciężko też zrozumieć dlaczego ten sam Piast dostaje od miasta Gliwice 12 mln zł na sezon a my za każdy mecz na R22 płacimy miastu Kraków 123 000 zł brutto Jako, że żadne argumenty nie docierają to podpowiem: 18 meczów x 123 000 zł = ok. 2 200 000 zł.

Bilans między Wisłą i Piastem to zatem ponad 14 mln na korzyść Gliwiczan. Coś jeszcze wytłumaczyć?
Odpowiedz cytując