Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20615
Stary 22.05.2019, 12:36
Fakt, 20 lat się chodzi na Wisłę. Ciężko uwierzyć, że teraz to my mamy podziwiać grę Piasta Gliwice, a nie odwrotnie, a do tego płacić za to na własnym stadionie 2 razy więcej niż podziwianie tego samego Piasta u niego.
Wybaczcie, jestem sentymentalny i wielu rzeczy nie rozumiem i nie zrozumiem widocznie.


@PsycholTSW hahaha z tą gimbazą to trafiłeś kulą w płot
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez iamironman : 22.05.2019 o godz. 12:38.
Odpowiedz cytując