Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20613
Stary 22.05.2019, 12:25
iamironman napisał(a):Wyświetl post
A myślimy o tym klubie w kontekście tu i teraz, czy o przyszłości również?
Bo tu i teraz jest tragicznie. Fajną macie teorię: Wisła dla lepiej sytuowanych - szkoda, że wzięła ona w łeb!
Nie ma bogatego sponsora - to może zmieńmy filozofię na Wisła dla wszystkich, może w tedy się znajdzie
Ty naprawdę nie zdajesz sobie sprawy, jak poważna jest sytuacja klubu TERAZ... Przyszłości nie będzie, jak padniemy dzisiaj.

Mamy tanie bilety, więc o jakiej Ty Wiśle dla lepiej sytuowanych piszesz?
Odpowiedz cytując