|
@iamironman
Z całym szacunkiem dla Ciebie, bo nie znam Twojej sytuacji - ale nie uważasz, że przepychanka o parę złotych miesięcznie albo parenaście/parędziesiąt PLN rocznie jest w sytuacji naszego Klubu hmmmm.... mało stosowna ?
Argument Wisła dla bogatych czy dla wszystkich ? Również z całym szacunkiem, ale 10 PLN to moja 12-letnia córka zarabia sama z siebie za wyprowadzanie psów sąsiadów DZIENNIE (jedno wyjście, kilka czworonogów), bo stwierdziła, że chce spróbować (chociaż nie ma problemu z kasą, bo dostaje regularnie kieszonkowe - po prostu sobie dorabia). W związku z tym nie jestem w stanie swoją percepcją ogarnąć takiego problemu.
Powód: Polska język, trudna język
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 22.05.2019 o godz. 12:21.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|