Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20609
Stary 22.05.2019, 12:17
Jeśli w klubie myślą tak, jak w komentarzach powyżej, czyli kibice Wisły powinni być bogaci,a do tego z Krakowa. To nie dziw, że bankrutujemy.
Dawniej Wiśle kibicowała cała Polska, z całej Małopolski się ludzie zjeżdżali na mecz. Nie tylko bogaci, nie tylko zza miedzy.
A prawda o Krakowie jest taka, że to miasto zamieszkałe przez samych przyjezdnych, którzy mają w d.... jakikolwiek klub tutejszy i sport. Na wydarzenia sportowe chodzi kilkanaście tysięcy tych samych osób. Czy na piłkę, czy na inne dyscypliny. Trzeba się naprawdę postarać by takiego napływowego nakłonić do przyjścia na stadion
Odpowiedz cytując