Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20605
Stary 22.05.2019, 11:52
Pewnie, podnośmy ceny. Żydostwo rozdaje bilety za darmo (świetny ruch marketingowy z tymi sześcioraczkami), zdobywa nowych sympatyków, robi dobry PR, a my? Wisła tylko dla bogatych, czy Wisła dla wszystkich? to jak to jest?
Odpowiedz cytując