Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
Od: 08.2015
Offline
#
20605
22.05.2019, 11:52
Pewnie, podnośmy ceny. Żydostwo rozdaje bilety za darmo (świetny ruch marketingowy z tymi sześcioraczkami), zdobywa nowych sympatyków, robi dobry PR, a my? Wisła tylko dla bogatych, czy Wisła dla wszystkich? to jak to jest?
iamironman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iamironman
Znajdź inne posty napisane przez iamironman