iamironman napisał(a):

|
Nadal uważam nawoływanie do podnoszenia cen biletów za skrajny idiotyzm
|
Na rundę wiosenną 2008 bilety kosztowały od 20 do 45 PLN. Jedenaście lat później ceny wahają się od 25 do 55 PLN. Nadal drogo?
Podobnie jak wolfy, w tamtym czasie nie zarabiałem kokosów, ale na bilet było mnie stać.
Skończ z demagogią. Ceny jak najbardziej powinny pójść w górę, bo tylko w taki sposób możemy zapewnić klubowi przetrwanie, a w dalszej perspektywie rozwój.