Wyświetl pojedynczy post
Aalcman
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20597
Stary 22.05.2019, 11:22
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Nadal uważam nawoływanie do podnoszenia cen biletów za skrajny idiotyzm
Na rundę wiosenną 2008 bilety kosztowały od 20 do 45 PLN. Jedenaście lat później ceny wahają się od 25 do 55 PLN. Nadal drogo?

Podobnie jak wolfy, w tamtym czasie nie zarabiałem kokosów, ale na bilet było mnie stać.

Skończ z demagogią. Ceny jak najbardziej powinny pójść w górę, bo tylko w taki sposób możemy zapewnić klubowi przetrwanie, a w dalszej perspektywie rozwój.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując