BlurgH napisał(a):

|
Przede wszystkim, to niech ta drużyna w końcu przepracuje cały okres przygotowawczy od A do Z, a nie na chybcika, jak to miało miejsce na początku roku. Wtedy będzie można coś więcej powiedzieć o przydatności poszczególnych zawodników (w tym Wasyla oczywiście)
|
Dlatego bardzo się cieszę, że Prawa obrona już podpisana a zastępstwo za Sławka już tuż.tuż.
Daaaawno tak wcześnie nie kompletowaliśmy składu.