Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84962
Stary 22.05.2019, 09:10
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim, to niech ta drużyna w końcu przepracuje cały okres przygotowawczy od A do Z, a nie na chybcika, jak to miało miejsce na początku roku. Wtedy będzie można coś więcej powiedzieć o przydatności poszczególnych zawodników (w tym Wasyla oczywiście)
Dlatego bardzo się cieszę, że Prawa obrona już podpisana a zastępstwo za Sławka już tuż.tuż.
Daaaawno tak wcześnie nie kompletowaliśmy składu.
Odpowiedz cytując