Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 22.05.2019, 08:41
JA TAK POKRÓTCE ALE ODWAŻNIE.
Uważam, że skład z jesieni 2018+ wzmocnienia z wiosny 2019- przede wszystkim Kuba i Savicević dałyby nam MP za ten sezon.
Założyłem, że nikt w zimie nie odszedł. Skład byłby Lis- Bartkowski Wasilewski Sadlok Pietrzak Basha Savicević Imaz Peszko Kuba Ondrasek na ławce Arsenić Kostal Kolar Drzazga Burliga Palcić Kort Halilović
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując