Cytat:
|
Jeszcze przy obecnych krakowskich zarobkach gdzie chyba nie ma już pensji poniżej 3-3,5 tys na rękę. Ludzie mogą sobie pozwolić teraz na wiele rzeczy
|
Chłopie, Ty jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości. Zapytaj ile się zarabia w biedronce, nauczyciel ile zarabia (to taki temat na czasie), urzędnik, czy byle kto w państwówce.
Zresztą czytając ostatnie wypowiedzi kolegów powyżej nasuwa się konkluzja: poziom się nie liczy, gówniarze 16-20 lat są na stadionie nie potrzebni (bo takiego nie stać na karnet - chyba że mu tatuś da,a nie każdy da), no i widzę, że na Wisłe mają prawo chodzić tylko dobrze sytuowani ludzie z boskiego Krakowa.
Pracownicy niższych szczebli o niższych zarobkach nie mają wstępu. Ludzie spoza Krakowa (gdzie znacząco mniej się zarabia) też.
Nie chce tu nikogo obrażać, ale z takim podejściem jak niektórych - Wisła już zginęła :-(
Mam nadzieję, że klubie są ludzie znacznie trzeźwiej myślący