jendrus napisał(a):

|
300 kafli na kontrak wasyla to jakiś nonsens. Gość stary strasznie się wysoko ceni. Tez popelnia bledy. A i nie zarobimy na nim. Legendą Wisły i tak nie będzie. Lepiej bylo przeznaczyc pieniadze na szkolenie młodziezy. Myslenie długofalowe.
|
To mysl dlugofalowo i zastanow sie ile nasi mlodzi od Wasyla sie naucz... To jest inwestycja.