Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84956
Stary 21.05.2019, 19:18
jendrus napisał(a):Wyświetl post
300 kafli na kontrak wasyla to jakiś nonsens. Gość stary strasznie się wysoko ceni. Tez popelnia bledy. A i nie zarobimy na nim. Legendą Wisły i tak nie będzie. Lepiej bylo przeznaczyc pieniadze na szkolenie młodziezy. Myslenie długofalowe.
To mysl dlugofalowo i zastanow sie ile nasi mlodzi od Wasyla sie naucz... To jest inwestycja.
Odpowiedz cytując