|
Powiem tak - jeśli produkt jest dobry, to zapłacenie takich 50 czy 70zł za bilet to żaden problem. Mecze z legią czy derby pokazują, że stadion potrafi się wypełnić.
Jeszcze przy obecnych krakowskich zarobkach gdzie chyba nie ma już pensji poniżej 3-3,5 tys na rękę. Ludzie mogą sobie pozwolić teraz na wiele rzeczy. Natomiast jak sam klub gra piach i to jeszcze o pietruszkę, jest poniedziałek i przeciwnikiem jest takie Zagłębie S. czy inne Miedzie to ciężko znaleźć amatorów na bilety nawet i po 10zł.
|