Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84951
Stary 21.05.2019, 15:12
Trzeba zaufać sztabowi szkoleniowemu. Śmiano się z Peszki, z Klemenza ...Ok, pierwsze ich występy w Wiśle były słabe, ale porównajcie je do tych ostatnich. Chyba widać różnicę. A to efekt pracy trenerów.
Odpowiedz cytując