Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
Od: 08.2018
Offline
#
84951
21.05.2019, 15:12
Trzeba zaufać sztabowi szkoleniowemu. Śmiano się z Peszki, z Klemenza ...Ok, pierwsze ich występy w Wiśle były słabe, ale porównajcie je do tych ostatnich. Chyba widać różnicę. A to efekt pracy trenerów.
lucker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucker
Znajdź inne posty napisane przez lucker